Cenník

Recepcia soľnej jaskyne v Rimavskej Sobote.

Dospelý – 6,00 €
Dieťa 3-12 rokov – 5,00 €
Dieťa do 3 rokov – zdarma
Dôchodcovia a ZŤP – 5,00 €

Permanentka (10 vstupov) – 52,00 €
Privátny vstup (1-4 osoby) – 25,00 €
Skupinové vstupy – zľava

Vstup do jaskyne je iba na telefonickú objednávku.

Skupinové vstupy môžu využiť napríklad škôlky, školy, domovy sociálnych služieb či skupiny ľudí cvičiacich jógu, ktorí v zime nemajú pohodu v prírode, ale potrebujú pokojné miesto na oddych a meditáciu. Zmena prostredia má pre ľudí priaznivé účinky a pomáha pri vytváraní novej energie. V prípade záujmu o skupinový vstup nás kontaktujte a pripravíme vám individuálnu cenovú ponuku.

Otvorené máme 7 dní v týždni od 16:00 do 20:00. Vstup je každú celú hodinu a trvá 45 minút. Posledný vstup je o 19:00. Pred vstupom do soľnej jaskyne dostanete návleky na topánky, teda nie je potrebné nosiť si papuče.

Prosíme vás, aby ste sa objednali vopred na telefónnom čísle +421 911 444 444 alebo +421 911 444 084. Pri spontánnej návšteve sa môže stať, že vstup už bude plný a vy sa tam nedostanete. Pokiaľ si neželáte byť rušený prítomnosťou detí počas vášho pobytu, upozornite nás na to pri objednávaní. 

Jaskyňu môžu využívať všetci bez ohraničenia veku. Najmenšie bábätko, ktoré u nás bolo malo iba 2 týždne. Jaskyňa je vhodná aj pre tehotné ženy. 

Môžete si zakúpiť permanentku, vďaka ktorej budú vaše vstupy s nižšou cenou. Pri každom pobyte vám na permanentku poznačíme dátum návštevy. 
V jaskyni sa nachádza 9 ležadiel s dekami, ktoré môžete využiť v prípade chladu. Prosíme rodičov, aby dohliadli na svoje deti a nedovolili im pohybovať sa za kreslami.

Soľná jaskyňa Rimavská Sobota